Andy Inglis Bilgi Üniversitesi’ne konuk oluyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne bağlı Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Tur ve Sanatçı Menajeri ve Mekân Yöneticisi Andy Inglis’i  yeni bir seminer için konuk ediyor.

Seminerler 2-3 Mart tarihlerinde santralistanbul kampüsünde gerçekleşecek. 2 Mart’ta “tur menajerliği”, 3 Mart’ta ise; “mekan yönetimi” ve “uluslararası festival piyasası” konuları üzerinde durulacak.

Etkinliğin katılımı ücretsiz, etkinlik dili ise İngilize’dir. Etkinlik detaylarına buradan ulaşılabilir.

Canlı müzik endüstrisinin tanınmış ismi Andy Inglis, sanatçı menajerliği ve turne menajerliğinin yanı sıra eğitimler de veriyor. Kariyerine 90’lı yıllarda DJ olarak başlayan Inglis, bazı grupların menajerliğini de üstlenmiştir. Londra’ya taşınmasının akabinde ise The Fly dergisinin Bölge Editörlüğü’ne başlamıştır. Londra’da yılın etkinlik mekanı seçilen “The Luminaire” de aynı zamanda Andy Inglis’e aittir. Norveç’in en büyük ve en eski festivalinin programının oluşturulmasında da rol almış olan Inglis, 2 yıl boyunca Savages’ın da turne menajerliğini üstlenmiştir.

Andy Inglis, menajerliğini yaptığını İngiliz William Doyle’un solo elektronik müzik projesi olan East India Youth’un Salon konseri için geçen yıl da İstanbul’a gelmişti. Inglis, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi / Sanat ve Kültür Yönetimi ve Sahne Sanatları Alanı öğrencilerine ve diğer katılımcılara mekan yönetimi ve tur menajerliği konuları üzerine kısa bir seminer vermişti.

Bu yıl Andy Inglis, İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni iki gün sürecek detaylı bir seminer dizisi için yeniden ziyaret ediyor

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.