Yaratıcı Öğrenci Festivali “PROJECT 02” başlıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde yer alan bütün bölümlerin işbirliğiyle ortaya çıkan ve bu sene 2.‘si düzenlenen iletişim festivali “PROJECT’02”9 Mayıs – 10 Haziran 2016 tarihleri arasında Vestel’in ana sergi, Faber Castell ve Redbull’un etkinlik, karnaval.com‘un iletişim sponsorluğunda santralistanbul’da düzenlenecek.

Deneyimleyerek öğrenme anlayışı doğrultusunda öğrencilerin yıl boyunca meydana getirdikleri üretimlerin sergileneceği festival, başta üniversite öğrencileri olmak üzere yenilikçi iletişim, tasarım ve sanat üretimleriyle ilgilenen herkese açık olacak. Ayrıca festival süresince Nefes, Renkli Bastonlar, Kitap Ayracı, Mandala Boyama gibi farklı alanlarda atölyeler de düzenlenecek.

Festival kapsamında, santralistanbul’un bahçesinde sabah yogasıyla güne başlayıp Takas Kütüphanesi’nde kitap okuyabilecek olan katılımcılar, PROJECT 02’nin ana sergisinde ödüllü reklam kampanyaları, fotoğraflar, video artlar ve çeşitli enstalasyonlarla farklı tecrübeler deneyimlerken, santralistanbul Açıkhava Sahnesi’nde ünlü müzikallerden seçmeler seyredebilecekler. Ayrıca İletişim Fakültesi öğrencilerinin çektiği belgesel, dizi, TV programları ve kısa filmleri de program dahilinde izlenebilecek.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.