AIMAC Konferansı için başvurular başladı

Önümüzdeki yıl 25 – 28 Haziran 2017 tarihleri arasında Çin’de Pekin Üniversitesi’nde düzenlenecek AIMAC (International Association of Arts and Cultural Management) konferansı, kültür ve sanat yönetimi konusuna odaklanacak. İlgili konularda çalışan araştırmacılar için başvurular 31 Ekim 2016 tarihine dek devam ediyor.

Dünyanın kültür-sanat yönetimi alanında en önemli akademik konferansları arasında gösterilen AIMAC, son 30 yılda 13 defa gerçekleştirildi. Konferans, tüm dünyadan araştırmacılara ve katılımcılara araştırmalarını ve deneyimlerini paylaşma imkanı sunuyor.

Konferansa herhangi bir disiplinde çalışmalar yürüten ve kültür yönetimine katkıda bulunacak tüm başvurular kabul ediliyor. Konferans dahilinde performans sanatları, kültürel miras, müze ve görsel sanatlar, film yapımı, yayıncılık, tasarım gibi disiplinlerarası alanlardan akademisyen ve katılımcılar yer alabilecek. Kültür-sanat alanında pazarlama, stratejik planlama, örgütsel davranış ve yapı, sanat tüketimi, finans gibi divizyonlar konferans dahilinde ele alınacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.