Tasarımcılar Tomtom Sokak’ta buluşuyor

İstanbul’da Beyoğlu semtinde yer alan Tomtom Mahallesi, 20 – 23 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek “Tasarım Tomtom Sokakta” etkinliğiyle 100‘ü aşkın tasarımcıyı ağırlayacak.

“Tasarım Tomtom Sokakta” projesi Tomtom Gardens Projesi yaratıcılarından Hakan Kodal, modacı Bahar KorçanKey Danışmanlık kurucusu Serra Arıkök ve Manner İstanbul’un sahibi Ayşegül Temel insiyatifinde düzenleniyor. Etkinliğin ana sponsorluğunu ise Tescilli Markalar Derneği (TMD) ve Bankalararası Kart Merkezi (BKM) üstleniyor.

“Tasarım Tomtom Sokakta” etkinliğinde Bahar Korçan’ın ipler ile hazırladığı ve tüm sokağa yayılacak enstalasyonu da etkinlikte katılımcılar ile buluşacak.

Etkinlikte ayrıca “Sanat Sokağı” bölümü yer alıyor. Ahmet Rüstem ve Hasan Pehlevan’ın çalışmaları sanat sokağında görülebilecek. Ahmet Rüstem, “Mekan Algısı ve Tasarım” başlığı altında Tomtom Kaptan Sokak’ta bir çalışma yaparken, Grafiti Sanatçısı Hasan Pehlevan’ın işleri ise etkinliğin çeşitli mekanlarında görülebilecek.

“Tasarım Tomtom Sokakta” projesi ayrıca İKSV tarafından düzenlenen 3. İstanbul Tasarım Bienali “Yaratıcı Mahalleler” paralel programında da yer alacak.

Tasarım Tomtom Sokak’ta Mekanları:

Tomtom Garaj, İtalyan Lisesi, Tomtom Gardens Avlusu, Tomton Kaptan Sokak, Boğazkesen Pop-Up Mağazalar, Tomtom Mahallesi Katılımcı Mağazaları

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.