Performans mekânlarından alternatif ulaşım işbirlikleri

Geçtiğimiz hafta İstanbul’un en önemli performans merkezleri arasındaki iki mekân ulaşım konusundaki yeni işbirliklerinin duyurusunu yaptı. İlk işbirliği Salon ve BiTaksi‘den geldi. BiTaksi kullanıcıları, Salon’da izledikleri konserlerin dönüşünde 20 TL’ye kadar ücretsiz yolculuk edecek. Zorlu PSM ise UBER ile mekâna ulaşım için 40 TL’lik bir işbirliği yaptığını açıkladı.

Salon’da 19 Kasım Cumartesi Garanti Caz Yeşili: The Veils konseriyle birlikte başlayan kampanyada BiTaksi kullanıcıları indirim kodlarına konser alanından biletlerini göstererek sahip olabilecekler. BiTaksi kullanıcısı olmayan konser izleyicileri ise BiTaksi’yi cep telefonlarına indirerek 20 TL indirimden anında yararlanabilecekler. Kampanya, konser sonrasında kredi kartı seçeneğiyle çağırılacak taksilerle yapılacak tek yön yolculuklarda geçerli olacak. 20 TL altında kalan yolculuklar ücretsiz sayılacak. 20 TL üzeri yolculukların ödemesi 20 TL düşülerek tahsil edilecek.

Zorlu PSM ve UBER arasında 30 Aralık 2016’ya kadar geçerli olacak işbirliği ise, Zorlu PSM’ye gidiş ve dönüşlerde 40 TL’lik araç kullanımlarını uberXL ile ücretsiz hâle getirdi. uber.com/app adresinden uygulamayı indirecek kullanıcılar ZORLUPSM promosyon kodu ile indirimden yararlanabilecek.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.