13. Kadir Has Ödülleri için başvurular başladı

Bu yıl 13.‘sü verilecek olan Kadir Has Ödülleri için başvuru süreci başladı. 2 Mart 2017 Perşembe gününe kadar sürecek olan başvuru ve aday gösterme süreci sonunda ödüller, “Kent Çalışmaları ve Yeni Kentsel Oluşumlar” alanında “Üstün Başarı Ödülü” ve “Gelecek Vadeden Bilim İnsanı Ödülü” kategorilerinde verilecek.

13. Kadir Has Ödülleri Değerlendirme Kurulu’nda bu yıl, başta Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aydın olmak üzere, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman ve Kadir Has Üniversitesi İstanbul Çalışmaları Merkezi Müdürü Prof. Dr. Murat Güvenç, Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşe Öncü, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çağlar Keyder, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayfer Bartu Candan, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Uğur Tanyeli ve Mimar Han Tümertekin yer alıyor.

13’üncü Kadir Has Ödülleri’nde bu yıl Üstün Başarı Ödülü’nün kazananı 50 bin TL’lik para ödülünün, Gelecek Vadeden Bilim İnsanı Ödülü’nün kazananı ise 25 bin TL’lik para ödülünün de sahibi olacak.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.