Dans Maratonu Akbank Sanat’ta

Geçtigimiz sezon koreograf ve artistik direktor Korhan Başaran gözetiminde başlayan maraton serisinin üçüncü ayağı Şubat‘ta Akbank Sanat’ta.
Yeni yetişen dansçılara çalışma ve gösteri fırsatı sunmayı da ilkeleri arasında tutan Dans Maratonu serisinin 3. devre çalışmalarında, orta-ileri seviye dansçılarla buluşulacak. 1 – 9 Şubat arasında gerçeklesecek orta – ileri seviye teknik dersler ve prova döneminin ardından ortaya çıkarılacak çalışma, 9-10 Subat’ta sergilenecek.

Korhan Başaran gözetiminde Şubat ayının ilk iki haftasında gerçekleştirilecek Dans Maratonu 3. Devre, İstanbul’un yanı sıra, İstanbul dışından da tatil döneminde gelip, katılabilecek, orta – ileri seviye dans bilgisi / tecrübesi olan dansçılarla yürütülecek bir çalışma.

İlgilenen kişilerin akbank.sanat@akbank.com adresine dans geçmişlerini anlatan bir motivasyon mektubu ve kısa bir solo videolarıyla başvurmaları gerekmektedir. Başvuru döneminin sonunda, yalnızca seçilen kişilerle iletişime geçilecektir. “Dans Maratonu 3. Devre özel gösterisi” ise 5 – 7 dansçı katılımıyla sınırlıdır. Yapılacak başvurular arasından kontenjan belirlenecektir. Son başvuru tarihi 25 Ocak 2017.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.