Hürriyet Kitap & Sanat 5 Şubat’tan itibaren raflarda

Radikal‘in kapanmasının ardından Hürriyet‘e geçen ve bu yıl 15. yaşını deviren Radikal Kitap dönüşüyor, büyüyor ve kapsama alanını genişletiyor, ve Hürriyet Kitap & Sanat olarak hayatına devam ediyor. Hürriyet Kitap & Sanat, 3 Şubat Cuma gününden itibaren her cuma Hürriyet ile birlikte Tüm Türkiye’de okuyucularla buluşacak.

Hürriyet Kitap & Sanat, Radikal Kitap’ın ruhunu taşıyan, ‘kitaba dair her şeyin’, yıllardır tanıdığınız yetkin imzaların yazıları eşliğinde sunulacağı bir kitap eki olmaya devam edecek. Ama bununla da kalmayacak ve her cuma okuyucuyu haftanın en önemli kültür&sanat olaylarına dair yazılar ve söyleşilerle de buluşturacak.

Hürriyet Kitap & Sanat’ta yazacaklar isimler arasında Serhan Bali, Sevin Okyay, Cem Erciyes, Ayşegül Sönmez ve Murat Özer, Doğan Hızlan, Selim İleri, Semih Gümüş, Ömer Türkeş, Ömer Erdem, Kemal Varol, Yücel Kayıran, Efnan Atmaca ve Elif Türkölmez yer alıyor.


Sanat sayfalarında haftanın öne çıkan sanat etkinliğine göre, alanının etkili isimleri dönüşümlü olarak söz alacak. Her haftanın öne çıkan sergilerine, caz ve klasik müzik başta olmak üzere haftanın konserlerine dair sıkı yazılar ve özel söyleşiler okumaya hazırlanın!

Ekin kitap içeriği ise Radikal Kitap okurlarının yakından tanıdığı usta kalemlerle yoluna devam edecek olmasının yanı sıra sürpriz konuk yazarlar da sayfalarda okurla buluşacak.
yine yazılarıyla Hürriyet Kitap & Sanat’ta olacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.