Armaggan Gallery’den fonksiyonel sergi: SANAT 7/24

Genç sanatçı ve tasarımcıları desteklemek amacıyla kurulmuş olan ARMAGGAN Art & Design Gallery’nin, “SANAT 7 / 24” adlı karma sergisi 9 Şubat – 25 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenleniyor.

“Sanat Her Zaman Her Yerde” başlığıya düzenlenen sergide ARMAGGAN Art & Design Gallery, kavramsal özelliklerinin yanı sıra işlev yüklenen sanat eserlerine kapılarını açıyor. Sergi sanatı hayatın içinde dahil etme fikrine odaklanıyor; “Sanat eseri 7/24 yanımızda nasıl olur?” ve “Sanat gündelik hayata nasıl dahil olur?” gibi sorulara yanıt arıyor.

Küratörlüğünü Şanel Şan Sevinç’in üstlendiği sergi  fotoğraftan, porselene, camdan ahşaba pek çok malzeme ve disiplinlerarası bakışı bir araya geliyor.

Armaggan Gallery’nin 5. kez düzenleyeceği fonksiyonel sanat odaklı sergide Tan Taşpolatoğlu, Yiğit Altıparmakoğulları, Recep Batuk, Yiğit Yazıcı, Tan Mavitan, Güven Kıraç, Bora Çetin, Mat Art, Canan Cankaya, Can Özal, Ayhan Tomak, Nergiz Yeşil, Arden Oluk, Emine Kürkçü, Ali Abayoğlu, Ferit Yazıcı, Levent Aygül ve Aylin Özmete Ak gibi sanatçılar yer alıyor.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.