Nermin Mollaoğlu Londra Kitap Fuarı Edebiyat Ajanları Ödülleri’ne aday

Londra Kitap Fuarı kapsamında 2014 yılından beri Britanya dışındaki yayıncılık dünyasından başarılı isimleri ödüllendirmek ve başarılarına görünürlük kazandırmak amacıyla düzenlenen Londra Kitap Fuarı Uluslararası Üstün Başarı Ödülleri‘ne bu yıl aday gösterilen isimler arasında Kalem Ajans‘ın kurucusu Nermin Mollaoğlu da var.

Mollaoğlu, Edebiyat Ajanları Ödülleri kategorisinde aday gösterildi. Nermin Mollaoğlu ile birlikte ödüle aday olan isimler, İspanya’dan Anna-Soler Pont ve Fransa’dan Pierre Astier oldu.

Birleşik Krallık Yayıncılar Birliği’nin desteğiyle düzenlenen Uluslararası Üstün Başarı Ödülleri, son üç yıldır 16 farklı kategoride sahiplerini buluyor. Ödül, aynı zamanda dünyanın en büyük kitap fuarlarından Londra Kitap Fuarı’nın farklı paydaşları bir araya getirme özelliğinden de faydalanarak; yayıncı, kitabevi, ajans ve çevirmenler gibi dünyanın her yerinden yayıncılık endüstrisine katkıda bulunan isimleri kutlamayı hedefliyor.

Londra Kitap Fuarı Uluslararası Üstün Başarı Ödülleri’nin kazananları 14 Mart’ta Londra’da düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.