Sanat Yazarlığı ve Telif Hakları konuşması Kasa Galeri’de

AICA Türkiye, 14 Şubat Salı günü saat 18.00‘de Kasa Galeri‘de, Avukat Cem Manacıoğlu‘nun konuşmacı olarak katılacağı “Sanat Yazarlığı ve Telif Hakları” başlıklı bir konuşma düzenliyor.

Avukat Cem Manacıoğlu, telif hakları özelinde sanat yazarları ve sanat eleştirmenlerinin sorumlulukları, hakları ve karşılaştıkları sorunlar üzerinden bir konuşma yapacak ve karşılaşılan sorunlara karşı hukuki yollar ile çözüm önerileri konusunda bilgi verecektir. Etkinlikte, varolan son dönem vakalar ve örnekler üzerinden katılımcıların sorularına yanıtlar aranacaktır.


Cem Manacıoğlu, 2006’da ODTÜ, Tarih bölümünden 2010 yılında İÜ Hukuk Fakültesi’den mezun oldu. 2010 yılından beri Alkan Hukuk Bürosu’nda avukat olarak çalışmaktadır. Her türlü hukuki uyuşmazlık ve davada avukatlık ve hukuki müşavirlik yapan Manacıoğlu, Şirketler, Deniz ve Kara Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Patent ve Haksız Rekabet ile Şahıs Hukuku’na dair davalar üstüne uzmanlaşmıştır. Yönetim Kurulunda başkanlık da yaptığı çeşitli derneklerde üyeliği bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.