sanatbulur.com Webrazzi Summit’te yer aldı

Türkiye’nin en sık ziyaret edilen teknoloji içerik portallarından biri olan Webrazzi, düzenli hale getirdiği ve E-Ticaret, Dijital, Mobil, İnovasyon vb. başlıklarda topladığı etkinliklerinden biri olan Webrazzi Summit ile 18 Ekim’de internet ekosistemini bir araya getirdi. Etkinliğe katılan girişimler arasında, 2017’de açılan sanatbulur.com da vardı.

Webrazzi Summit bünyesinde 2015 yılından bu yana yapılan ve yılın öne çıkan 10 girişiminin yer aldığı Webrazzi Arena’da ise SanatBulur.com kurucu ortaklarından Recep İlkbahar gerçekleştirdiği sunum ile MENA ve Türkiye’den çıkarak dünyaya yayılacak global markaları findsart.com’un lansmanını gerçekleştirdi.

FindsArt.com online sanat piyasasında global bir oyuncu olma hedefiyle Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Türkiye üzerinden başlayarak globale açılacak. Sanatçılar ve sanatseverler şimdiden, 2018’in ilk çeyreğinde yayın hayatına başlaması planlanan global site üzerinden kurulu form vasıtası ile başvurularını iletiyor. sanatbulur.com’un güncel verilerine göre, sitede 70’ten fazla sanatçının 500’den fazla eseri yer alıyor

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.