Beyond24 film endüstrisine yeni bir soluk getiriyor

Geçtiğimiz yıl vizyona giren Blue belgeselinin yapımcısı ve Cannes’te gösterim yapan Djam filminin ortak yapımcısı verte Film, 3 – 4 Mart 2018 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi Haliç Kampüsü‘nde Beyond 24, Film İş Fuarı”’nı düzenliyor.

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek etkinlikte, film endüstrisinin bugününe ve yarınına dair ne varsa Beyond 24’te konuşulmasının yanı sıra etkinliğe katılacak usta isimler de hikayelerini ve hayallerini paylaşacaklar.

“Biliyoruz film yapmak zor iş ama sonuçta roket yapmıyoruz.” sloganı ile yola çıkan ve 2 gün boyunca sinema sektörüne yeni adım atmış öğrencilerin sinema alanında yapılan işlerde kendilerini daha iyi ve daha donanımlı hissetmelerini sağlayacak ve yeteneklerini ortaya koyacak etkinliklerin olacağı Beyond 24’te, öğrenciler veya yeni mezunlar sektörde yer alan farklı deneyim ve bilgileri birbirleriyle tartışma fırsatı bulacaklar.

Sinema sektöründe Türkiye’de ilk kez Beyond 24 kapsamında gerçekleşecek Film İş Fuarı”, sektörün her düzeyinden katılımcıya hitap ederek, sektördeki işveren ve iş arayışında olan kişileri ortak bir platformda buluşturmayı hedefliyor. İş hayatının başında ya da iş hayatına yeni girecek olanların sektör uzmanları ile tanışıp iş seçeneklerini değerlendirecekleriFilm İş Fuarı” nın yanı sıra katılımcıları Beyond 24’te konferanslardan atölyelere, panellerden ustalık sınıflarına 60’a yakın etkinlik ve heyecan verici deneyimler bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.