Sinema filmleri için kitlesel fonlama semineri

Fongogo, 22 Eylül Cumartesi günü 09.30 – 18.00 saatleri arasında Cezayir Restoran‘da Kitlesel Fonlama Semineri düzenliyor.

Alanlarında uzmanlaşmış profesyonellerin sunumlarıyla gerçekleşecek seminer, kitlesel fonlama kanalıyla 4 film projesinin gerçekleşmesini sağlayan yapımcı/yönetmen/akademisyen Nurdan Tümbek Tekeoğlu, birçok sosyal girişim projesini hayata geçiren gazeteci/köşe yazarı Ayçe Bükülmeyen ve Fongogo’nun kurucu ortakları Ali Çebi ve Ebru Elmas Gürses, katılımcılara kitlesel fonlama prensipleri hakkında bilgiler ve projelerin başarıya ulaşması için ipuçlarını verecekler.

Tüm gün sürecek eğitim programının ilk yarısında kitlesel fonlama tanımı, tarihçesi, pazarlamanın genel ilkeleri, bir film projesi pazarlamadan önce bir tanıtım çalışması planlanması, ön hazırlık aşamaları, tanıtım filmi, sosyal medya, yazılı basın çalışmaları, bir film veya projeye fon oluşturmanın incelikleri ve fon bulmak için öneriler ve satışın incelikleri, ikinci yarısında ise sosyal girişimcilik etki alanını büyütmek, örnek durumlar, sosyal girişimcilik projelerinin detayı sosyal girişimcinin fon kaynakları anlatılacaktır.

Eğitime katılanlar arzu ederlerse, kısa film ve belgesel alanlarındaki projelerini seminere özel hazırlanmış başvuru formunu info@fongogo.com adresine göndererek 15 Eylül 2018’e kadar paylaşabilirler. Jüri tarafından ilk üçe seçilen projelerin Fongogo kampanyalarından servis bedeli alınmayacak olup, Nurdan Tümbek Tekeoğlu birinci seçilen projeye Fongogo’daki kampanyasında danışmanlık yapacak. Günün sonunda katılımcılara sertifikaları verilecek ve seçilen projeler açıklanacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.