Fikriye Selen-Okatan, Protocinema’ya İş Geliştirme ve İletişim Direktörü olarak katılıyor

Fikriye Selen-OkatanProtocinema ekibine İş Geliştirme ve İletişim Direktörü olarak katıldı. Protocinema’ya Temmuz ayında katılan Selen-Okatan, iş geliştirme, fonlama ve pazarlama iletişimi alanlarına odaklanacak.

Uluslararası pazarlama ve iş geliştirme uzmanı olan Selen-Okatan, Christie’s Savaş Sonrası ve Çağdaş Sanat ile Royal Copenhag gibi önde gelen kuruluşlar ile, sanat, tasarım ve ticaret kesişiminde 17 yıllık bir deneyime sahip.


Christie’s Savaş Sonrası ve Çağdaş Sanat müzayede evinde Küresel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Uzman departmanın marka kimliğinin yeniden tanımlanmasında; özel satışlar ve e-ticaret gibi yeni gelir kaynaklarının yaratılmasında ve sanat piyasası tarihinde yaratıcı ve yüksek rekabet üstünlüğü sağlayan ticari anlaşmaların kazanılması için teklifler ve pazarlama tasarılarını hazırlayarak etkili bir destek sunmuştur. Pazarlama Yöneticisi rolünün yanı sıra, aynı zamanda kültürel ve filantropik kuruluşlar, lüks markalar, sanat koleksiyonerleri, ünlüler ve önde gelen çağdaş sanatçılarla stratejik işbirliklerini belirlemiş ve mümkün kılmıştır.

Selen-Okatan; yaratıcı yeteneği, analitik becerisi ve çağdaş sanat tutkusunu bir araya getiren, nadir rastlanan profili yanı sıra Türk-Alman ve Amerikan kültürlerini harmanlayan uluslararası özgeçmişi ile Protocinema’nın başarısını ilerleterek büyüme aşamasına destek olmak üzere kuruluşun destekçileri ile ilişkilerini besleyecek ve pazarlama ve iş geliştirme programları geliştirecek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.