Köprüde Buluşmalar Fragman Atölyesi başvuruları başladı

İstanbul Film Festivali – Köprüde Buluşmalar tarafından tasarlanan ve İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) desteği ile Türkiye’de ilk kez 2017 yılında düzenlenen Fragman Atölyesi, bu yıl 2 – 19 Kasım 2018 tarihleri arasında 3. kez Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliği ile düzenleniyor.

Filmlerin tanıtımı ve pazarlanması için en önemli malzemelerden biri olan fragmanın yapım aşamasının önemini vurgulamayı ve aynı zamanda Türkiye’de yüksek kalitede fragman üretiminin artması ve kurgucuların fragman yapımında uzmanlaşmasının desteklenmesi amacıyla düzenlenen Fragman Atölyesi için başvurular başladı.

2 – 19 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek 3. Fragman Atölyesi’ne kurgucular ve tamamlanmakta olan kurmaca ve belgesel filmleri ile yapımcılar başvurabilecek. Panel, kapalı grup çalışması ve stüdyoda kurgu şeklinde gerçekleşecek atölyeye seçilenler kurgucu, pazarlama uzmanı eğitmenler ve sektörde deneyimli profesyoneller ile çalışacaklar.

Kurguculara fragman kurgusunun incelikleri hakkında bilgi ve deneyim kazanma, yapımcılara ise filmlerinin pazarlama stratejisini geliştirme imkanı verecek atölyeye katılım ücreti kurgucular için 1000 TL olacak ve bir kurgucuya burs olanağı sağlanacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.