Visual Editions konuşması Akbank Sanat’ta

Londra çıkışlı yayın ve içerik üreten bir şirket olan Visual Editions, esnek sorun çözümlerine ve hikaye anlatıcılığı zanaatini kullanmaya odaklanıyor.

Visual Editions’ın konuk olacağı “Yay-pop Sunar: Visual Editions” başlıklı konuşma, 18 Ekim Perşembe günü 18.00 – 20.00 saatleri arasında Akbank Sanat‘ta gerçekleşecek.

Doğru işbirlikçileriyle çalıştığımızda nasıl hikaye anlatacağımızı biliyoruz. Mobille başlayarak dijitale ve fiziksel ortamlara uygun bir şekilde sınırları zorlayarak nelerin mümkün olabileceğini test ediyoruz. WeTransfer için yaptığımız marka kitaplarından Google Creative Lab’e, Ace Hotel için otel odası radyo kanallarına dijital deneyler yapmakla ilgileniyoruz.

“Bu işi 10 sene evvel kurduğumuzda, yayıncılık, tasarım, kültür ve teknolojinin kesişim noktasında çalışmaktan bahsetmiyorduk. O zaman fiziksel nesne olarak kitabın sınırlarını zorlayan yayınlar yapmaktan bahsediyorduk ve bütün kitaplarımızı bağlayan fikir kendi kendimize uydurduğumuz ‘görsel yazma’ kavramıydı. Paperback kitap yayınlamaktan dünya çapında tanınan markalarla geniş kitlelere hitap eden paylaşım, anlatım ve yaratıcı hikayeler üretmeye geçişimizdeki evrimimizi, öğrendiklerimizi aktaracağız. Maceramızı sizinle paylaşacağımız için heyecanlıyız.”

Konuşma dili İngilizce olacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.