Yeni bir sanat inkübatörü “McArt.ist”

McBDC Partners, McArt.ist adlı yeni sanat inkübatörünü duyurdu. İnkübatör, 19 Eylül – 19 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşen ilk sanat sergisi ile birlikte, İzmir’de bulunan Decozone Art Gallery‘nin ev sahipliğinde, 7 yeni sanatçı ve 35 sanat eseriyle lanse edildi.

McArt.ist, McBDC Partners‘ın bir girişimi ve GAMA ART Gallery ile birlikte çalışarak, ortaya çıkan yetenekler ve yerleşmiş bilinen sanatçılar için işlevsel olarak sürdürülebilir destek programı yürütüyor.

Başlangıç inkübatörünün sanat ve iş geliştirme programları, sanatçı ve sanat alanındaki aktörleri buluşturup, sanat ve tasarım yapmalarını sağlayarak, hayata geçirilecek projelere platformlar hazırlıyor ve geliştiriyor.

Kurumun amacı, ilk adımlarını atan sanatçıları ve girişimleri desteklemek ve kurulan işletmelerin büyümesini hızlandırmak ve ölçülebilir sonuçlarla yaratıcı bir şekilde gelişmekte olan yetenekli sanatçılara yardımcı olmak. McArt.ist, sanatçıların yaratıcı bir şekilde gelişirken işlerini büyütmelerine yardımcı olacak destek hizmetlerini sunan deneyimli bir ekibe sahip.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.