Tandem Europe’dan açık çağrı

Kültürel yenilik aktiviteleriyle sosyal değişimi amaçlayan bir sınır ötesi iş birliği programı olan Tandem Europe, inisiyatifler, organizasyonlar, enstitüler ve sosyal girişimlerle veya şahsen başvuruları duyurdu. 

Tandem Europe yeni edisyonu için Avrupa’nın her yerinde çeşitli kentsel veya kırsal alanlarda ve yerel bağlamlarda çalışan adayları arıyor. Programa son başvuru tarihi 15 Kasım 2018.

Tandem Avrupa katılımcıları genellikle daha küçük veya daha büyük kültürel organizasyonları (kâr amacı gütmeyen veya kamu tarafından finanse edilen) yönetir, kültürel olarak yerel yönetimler için çalışırlar veya sosyal olarak yönlendirilmiş yaratıcı girişimleri yönetirler.

Tandem Europe, katılımcıların Avrupa sınırları, toplumları, kültürleri, sektörleri ve sanatsal disiplinleri arasında yaratıcı keşif ve inovasyon için güçlü bir coşku paylaşmasını ve olağan dışı ulusaşırı karşılaşmalarda bulunarak yeni şeylerin bir araya gelmesi neşesini kucaklamalarını amaçlıyor.

Tandem ile, katılımcılardan ortak bir Avrupa geleceğini korumaya ve yeniden şekillendirmeye derinden bağlı olan, giderek büyüyen bir kültürel yenilikçiler topluluğunda yer almaları bekleniyor.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.