Depo’da Etkinlik: “İşleriniz Kime Ait?”

Depo, The Village Project / Istanbul kapsamında 17 Kasım Cumartesi günü 13:00 – 15:00 saatleri arasında bir sunum ve ardından 15.00 -18.00 saatleri arasında  bir atölyeye ev sahipliği yapıyor.

Sunum, sanatın meta yönünü ve sanat piyasasının üretim üzerindeki etkilerini vurgularken sanatta pazar başarısı ve etkileri tartışmaya açıyor. Ardından, atölye pazar esaslarına itaat eden davranış biçimlerini katılımcılarla birlikte inceleyerek bu davranışların kültür alanı üzerinde oluşturduğu sonuçları araştıracak.

Sunumda, Isabelle Graw’danHigh Price, Art between the Market and Celebrity Culture“(2008) ve Olav Velthuis’danContemporary Art and Its Commercial Markets”(2012) dahil olmak üzere çeşitli yayınları temel alınıyor.

Atölyede başvurulacak tiyatro teknikleri, davranışları yönlendiren temel varsayımları görselleştirip konuyla ilgili geniş bir anlayış oluşturmayı amaçlıyor.

Konuşma ve atölyeye katılım ücretsizdir. Katılımcıların linkteki formu, iletişim bilgileri ve atölyeye neden katılmak istediklerini anlatan kısa bir motivasyon notu ile birlikte doldurarak başvuru yapması gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.