National Arts Fundraising School 2019 başvuruları başladı

National Arts Fundraising School, 2019 yılında 7 – 12 Nisan ve 10 – 15 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleşiyor. Önümüzdeki yıl 31. yılına giren program, fon biriktirmelerini dönüştürmek iisteyenlerin tercih ettiği bir eğitimdir. 1988’den bu yana, 1850’den fazla mezun, sanat ve kültür sektörünü desteklemeye yardımcı olarak 350 milyon sterlin’den fazla artış sağlamış.

Deneyimin, arka plan ya da sanat formu ne olursa olsun, okul sadece bağış toplama yeteneğini değil, aynı zamanda başarıya olan güveni de değiştirmeyi vadediyor.

Program altı yoğun gün boyunca büyük resim stratejisini ve pratik, ayrıntılı tavsiyeleri birleştiriyor. Böylece bireysel kaynaklar, büyük bağışçılar, vakıflar, çevrimiçi, şirket sponsorluğu ve miraslar dahil olmak üzere tüm kaynaklardan nasıl gelir elde edilir gibi bilgilerin yanında her adım için pratik öneriler; bir teklif yazımından, teşekkür etmeye, kuruluşunun esnekliğini sağlamak için aylar ve yıllar boyunca ileriye ve gelişmeye yönelik sıkı bir fon yaratma stratejisi oluşturmaya kadar birçok konu keşfedilecek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.