Sónar+D İstanbul 2019’dan açık çağrı

Bu yıl 9 Mart 2019 tarihinde Zorlu PSM‘de gerçekleşecek Sónar+D İstanbul, farklı alanlardaki programları için açık çağrı yapıyor. Sónar+D İstanbul 2019 yaratıcı ve teknoloji sektörlerine dokunan, Sónar+D’de sergileyecek işi ya da eseri olduğunu düşünen herkese açık.

TheMarketLab

Sanatsal, teknolojik, yaratıcı işler ve yenilikler üstüne odaklanmış bir sergi alanı. MarketLab başarılı şirketleri, girişimleri, yaratıcı stüdyoları, üniversite laboratuvarlarını ve araştırma merkezlerini yeni ürünler, prototipler, deneyimler ve enstalasyonları sergilemek için bir araya getiriyor.

Startup Garden

Yaratıcı girişimlerin temellerinin atıldığı yer. Eğer sanatsal bir yenilik yaratmak ya da yaratıcılığı ve yaratanları daha ilerletmek için müzik enstrümanları, VR ve AR cihazları, yazılım ve donanım programları tasarlıyorsanız Startup Garden mentorlar, yatırımcılar ve projenizi sunabileceğiniz Sónar izleyicileri ile tanışabilirsiniz.

Realities

Kürate edilmiş interaktif enstalasyonlar ve high-tech görsel-işitsel şovlar serisi üzerinden sanal gerçeklik alanında en yeni gelişmeler.

Demos

Sónar+D platformu, yaratıcı endüstrilerde faaliyet gösteren firmaların ve profesyonellerin teknolojinin geleceği üzerine beraber fikir yürüttüğü bir platformdur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.