Alper Turan 2019 Curatorial Intensive New Orleans’ta

2019 Curatorial Intensive in New Orleans: Public Symposium, 28 Mart 2019 tarihinde Contemporary Arts Center New Orleans‘ta gerçekleşecek. Sempozyumda, 2019 Curatorial Intensive New Orleans programı katılımcıları sergi fikirlerini ve projelerini sunacaklar. Katılımcılar arasında Türkiye’den Alper Turan da yer alıyor. Alper Turan’a SAHA Derneği destek verdi. 

Curatorial Intensive, fikir alışverişinde bulunmak, küratöryel uygulamaları geliştirmek gibi fırsatlar için gelişmekte olan küratörleri bir araya getiren bir haftalık bir profesyonel gelişim programı.

Programda yer alan katılımcılar: Ariana Faye Allensworth (Brooklyn, New York), Laura August (Houston, Texas), Nic Brierre Aziz (New Orleans, Los Angeles), Joel Butler (Madrid, İspanya), Taylor Bythewood-Porter (West Hollywood, Kaliforniya), Courtney Lynne Carter (Haverford, Pensilvanya), Amy Crum (New Orleans, Los Angeles), Leandro Martínez Depietri (Chicago, Ilinois), Luis Carlos Manjarrés Martínez (Bogotá, Kolombiya) Lena Johanna Reisner (Berlin, Almanya), Wil Ruggiero (Chicago, Illinois), Juliana Steiner (New York, New York), Alper Turan (İstanbul, Türkiye)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.