poşe’de konuşma: Domates Biber Patlıcan Kitabı

poşe, 29 Haziran 2019 tarihinde 16.00 – 18.00 saatleri arasında Domates Biber Patlıcan Kitabı başlıklı bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Etkinlik kapsamında Zeynep Öz dört yıla yayılan etkinliklerin nasıl bir araya geldiğini, Süreyyya Evren ise kitabın oluşum sürecini konuşacak.

Konuşma, etkinlik serisinin ikinci edisyonu için yeni iş üretmiş ve o zamandan beri Domates Biber Patlıcan’ın sürecine çeşitli şekillerde katkıda bulunmuş olan sanatçı Merve Ertufan moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Hem Domates Biber Patlıcan’ın üretim odaklı bir platform olarak işleyişini hem de kitabın bu sürecin bir belgelemesi olarak ortaya çıkışını açacak.

“Domates Biber Patlıcan: Bir Etkinliğin Külliyatı”, 2012, 2014 ve 2016 yıllarında Zeynep Öz küratörlüğünde gerçekleşen Domates Biber Patlıcan etkinlik serisinin belgelerinin derlendiği bir yayındır. Süreyyya Evren’in editörlüğünü yaptığı yayın, editörler Pınar Umman ve Yağız Alp Tangün tarafından yayına hazırlandı. Kitabın tasarımını Okay Karadayılar yaptı.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.