“Yoğun Dans Günleri” Beykoz Kundura’da

Beykoz Kundura, 26 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında MSGSÜ Çağdaş Dans Anasanat Dalı’nda eğitim veren Prof. Tuğçe Tuna danışmanlığında hazırlanan 36 saatlik “Yoğun Dans Günleri” başlıklı programa ev sahipliği yapıyor.

Bedenin hareket ve algı kapasitesine odaklı, bedensel ve zihinsel bütünlüğü yakalamayı hedefleyen “Yoğun Dans Günleri” programı, bedenin fiziksel kapasitesini arttırmak, dans ve beden odaklı alanlarda çalışmak isteyen herkese açık. Son başvuru tarihi 2 Ağustos 2019.

6 gün sürecek bu yoğunlaştırılmış atölye programında Çağdaş Dans Tekniği, Doğaçlama, Beden Farkındalığı, Esnetme, Kondisyon ile Kompozisyon çalışmaları yer alacak. Her gün için hazırlanmış 6 saatlik atölye programı eğitmenleri arasında Hilal Sibel Pekel, Melih Kıraç, Aslı Öztürk ve Tuğçe Tuna yer alıyor.

Çağdaş dans ile amatör veya profesyonel olarak ilgilenen herkese açık olan “Yoğun Dans Günleri”, katılımcılarına 6 gün boyunca bedensel ve zihinsel bütünlük yaratmayı, bedeni fiziksel açıdan güçlendirmeyi ve esnetmeyi hedefliyor.

Atölye çalışmasına 17 yaş ve üstü herkes başvurabilir. Başvurmak isteyen adayların özgeçmişleri ve başvuru formunu kundurasahne@beykozkundura.com “Yoğun Dans Atölyesi” başlığı ile göndermeleri gerekmektedir. Program ücreti KDV dahil 1800 TL’dir (atölye + günlük iki öğün yemek kapsamaktadır). Atölye, katılımcıların isteğine göre İngilizce ve Türkçe olarak çift dilde yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.