PİLEVNELİ’de dört yeni sergi

PİLEVNELİ, Eylül’de dört yeni sergiye ev sahipliği yapıyor. Dolapdere’deki mekanında Tobias Rehberger, Mecidiyeköy’dekinde ise Cleon Peterson, Erdoğan Zümrütoğlu ve Johan Creten‘in kişisel sergileri ve yine Tobias Rehberger‘in iki eseri yer alacak.

Tobias Rehberger‘in son dönem işlerinden ve daha önce sergilenmiş beş heykelinden oluşan yeni sergisi “Bazen Hiç Olmadığından Daha İyi Olur”9 Eylül – 2 Kasım 2019 tarihleri arasında PİLEVNELİ Dolapdere‘de yer alacak. Sergide, Rehberger’in “Enfeksiyonlar”, “Portre Heykelleri”, “Yumurta Vazo Heykelleri”, “Ret” adlı çalışmalarının yanı sıra suluboyaları ve neon işleri yer alacak. PİLEVNELİ Mecidiyeköy ise 10 Eylül – 27 Ekim 2019 tarihleri arasında Tobias Rehberger‘in izleyiciyi bir gölge oyununa davet eden çalışması “Pişmanlık” ve fayanslardan oluşan bir diğer enstalasyonuna ev sahipliği yapacak.

PİLEVNELİ Mecidiyeköy10 Eylül – 27 Ekim 2019 tarihleri arasında Erdoğan Zümrütoğlu‘nun son dönem işlerinden oluşan “Tuz Zamanı” isimli yeni sergisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Zümrütoğlu’nun son dönem işlerinin izleyiciyle buluşacağı bu sergide aynı zamanda sanatçının heykeltıraş bakış açısını belgeleyen kilden yapılmış özel bir enstalasyon da bulunuyor. Los Angeles’ta yaşayan ve çalışan Cleon Peterson‘ın son dönem işlerinden oluşan “Güneşin İçine Bak” isimli yeni sergisi ve Johan Creten‘in “The Vivisector” isimli son sergisi de 10 Eylül – 27 Ekim 2019 tarihleri arasında PİLEVNELİ Mecidiyeköy‘de yer alacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.