Fringee – The Younger One’dan açık çağrı

Istanbul Fringe ve İstanbul Drama Sanat Akademisi, tarafından düzenlenen, çocuklara ve gençlere yönelik alternatif performans sanatları festivali “Fringee -The Younger One”, 10 – 12 Nisan 2020 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Fringee – The Younger One için başvurular 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Uluslararası bir sahne sanatları festivali olacak Fringee – The Younger One, çocuklara ve gençlere yetişkin kodlarını empoze etmeden yaratıcılığı, duygusal zekayı ve estetik potansiyelleri teşvik etmeyi amaçlıyor.

Fringee – The Younger One, geçtiğimiz Eylül ayında ilki yapılan Istanbul Fringe Festivali’ni seyircilerle buluşturan Istanbul Fringe ile 2011’den bu yana Ayla Algan sanat yönetmenliğinde yaratıcı drama ve sanat eğitimleri gerçekleştiren İstanbul Drama Sanat Akademisi’nin ortaklığıyla organize edilecek.

Türkiye’de 9-12 ve 12-15 yaşlarındaki bireylere hitap edecek bir festival olmayı amaçlayan Fringee – The Younger One, 3 gün boyunca İstanbul’un farklı noktalarına yayılacak.

“Fringee – The Younger One” için açık çağrı

Çocukların ve gençlerin ilham veren sahne sanatları dünyasını keşfetme fırsatı bulabilecekleri yeni bir sanat platformu oluşturmak isteyen Fringee – The Younger One için başvurular başladı.

Türkiye’den ve yurt dışından tiyatro, dans, performans, sirk, palyaço, kukla ve pandomim gibi disiplinlerde işlerin ağırlanacağı festivale başvurular www.fringeistanbul.com/fringee-the-younger-one-tr adresindeki link üzerinden yapılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.