Istanbul Marketing Awards’tan Zuhal Müzik’e iki ödül

Geçtiğimiz hafta “Yeni Nesil Sürdürülebilir Markalar” mottosuyla gerçekleşen pazarlama zirvesi İstanbul Marketing Summit, 24 konuşmacı ve 1500’den fazla sektör profesyonelini 9-10 Aralık’ta Zorlu PSM’de katılımcılara deneyimlerini interaktif olarak paylaşarak, katılımcıların öğrenmelerini, eğlenmelerini ve iş ağlarını genişletmelerini sağladı.

Zuhal Müzik, İstanbul Marketing Awards kapsamında “Yeni Satış Noktası Geliştirme” kategorisinde Gold Ödülü ve tüm kategorilerin değerlendirilmesiyle belirlenen ve sadece en prestijli üç projeye verilen Star Ödülü‘ne sahip oldu.

Etkinlik kapsamında, Türkiye’nin önemli ve önde gelen markalarının pazarlama süreçleri dikkate alınarak verilen 26 farklı kategoride ödül, Türkiye’nin en değerli pazarlama yöneticilerinin yer aldığı ve Brand Map Genel Yayın Yönetmeni Bülent Fidan’ın da jüri başkanlığı yaptığı Istanbul Marketing Awards’ta sahiplerini buldu.

Zuhal Müzik, Zuhal Konsept Akasya projesi ile İstanbul Marketing Awards kapsamında “Yeni Satış Noktası Geliştirme” kategorisinde Gold Ödülü ve tüm kategorilerin değerlendirilerek en prestijli üç projeye verildiği Star Ödülü‘ne sahip oldu.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.