Sharjah Art Foundation’dan March Meeting için açık çağrı

Sharjah Art Foundation, bu yıl 21 – 23 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan March Meeting 2020 için açık çağrıda bulunuyor. Açık çağrı için son başvuru tarihi 23 Şubat 2020.

March Meeting 2020 sanatçıları, yazarları, araştırmacıları, küratörleri ve sanat uygulayıcılarını MM 2020 bildirilerine dahil edilecek bildiriler için özetler sunmaya davet ediyor.

Özetler, başvuru sahiplerinin bu yılki toplantının genel temasına ve/veya MM 2020 panel başlıkları tarafından önerilen belirli konulara cevap vermelidir: Sharjah Biennial in Retrospect (Geçmişte Sharjah Bienali), Art and the Civic Imagination (Sanat ve Sivil Hayal Gücü), The Biennial Nation (Bienal Ulusu), Sharjah Biennials in the Regional Context (Bölgesel Bağlamda Sharjah Bienali), Biennials and Postcoloniality (Bienaller ve Sömürgecilik Sonrası) ve Curating in the Age of Crises (Kriz Çağında Küratörlük). Seçildikten sonra, katılımcılardan 4000-5000 kelimelik orijinal yayınlanmamış bir makaleyi İngilizce veya Arapça olarak sunmaları istenecek.

Seçilen katılımcıların MM 2020 ve panel tartışmalarına katılması bekleniyor. Sharjah Art Foundation, 21 – 23 Mart 2020 tarihleri ​​arasında Sharjah’ya gidiş-dönüş seyahat ve konaklama masraflarını karşılayacak. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.