Kundura Sinema Pazar Gecesi Sinema Kuşağı’nı geri getiriyor

Kundura Sinema, Ocak ayından itibaren Pazar Sinema Kulübü başlığı altında 90’lı yıllarda Pazar gecelerinin en büyük eğlencesi olan Pazar Gecesi Sinema Kuşağı‘nı geri getiriyor.

Dönemin öne çıkan sinema filmlerinin her Pazar gecesi televizyonda ilk kez gösterildiği, ekran başındaki izleyicilerin sabırsızlıkla beklediği bu eğlenceli kuşak Pazar Sinema Kulübü ile Kundura Sinema’da yeniden hayat buluyor. Her iki ayda bir değişecek seçkinin Ocak ve Şubat aylarındaki ilk konuğu yönetmen Jerry Zucker’ın 1990 yapımı Ghost filmi oluyor.

2020 Şubat ayında 30. yılını kutlamaya hazırlanan Oscar ödüllü Ghost filmi bankacı Sam Wheat ile sanatçı Molly Jensen’in aşk hikayesini konu alıyor. Bir iş anlaşması yüzünden ortağı ve yakın arkadaşı Carl Bruner tarafından öldürülen bankacı Sam dünyayı silik bir ruh olarak dolaşmaya başlar. Sam’in bu yolculuğu ona arkadaşının ihanetini gösterirken aynı zamanda sevgilisi Molly’i koruması için de bir fırsat olur. Başrollerinde Patrick Swayze ve Demi Moore’un yer aldığı bu unutulmaz filmi Ocak ayında kaçıranlar 23 Şubat Pazar günü 19.30’da Kundura Sinema’da 30 yıl sonra tekrar beyaz perdede izleme fırsatı bulacak

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.