Banabi ve Can Yayınları’ndan ortak kampanya

Yemeksepeti’nin çevrimiçi market ürünleri sipariş platformu Banabi ve Can Yayınları, herkesin evde daha çok vakit geçirdiği bu dönemi daha keyifli hâle getirmek isteyen kitapseverler için bir iş birliğine imza attı.

Yemeksepeti Banabi ve Can Yayınları, Banabi kullanıcılarına özel olarak dünyaca ünlü yazarların öykü derlemelerinden oluşan bir seri hazırladı. Kullanıcılar, her 60 TL ve üzerindeki siparişlerde bu özel seriden bir kitaba ücretsiz olarak sahip oluyorlar.

Yemeksepeti Banabi ve Can Yayınları; kapak tasarımında Banabi renklerinin kullanıldığı ve sadece Banabi kullanıcılarına özel olarak hazırlanan dünyaca ünlü yazarların öykü derlemelerinden oluşan bir seri hazırladı. Bu seri; dünyaca ünlü yazarlar Anton Çehov, Edgar Allan Poe, Oscar Wilde, Guy De Maupassant, Dostoyevski, Jack London, Maksim Gorki, Arthur Conan Doyle, Miguel De Unamuno ve O. Henry’nin  öykü derlemelerinden oluşuyor.

Kampanya kapsamında kullanıcılar 60 TL ve üzerindeki siparişlerde bu özel seriden diledikleri bir kitaba ücretsiz olarak sahip olabiliyorlar. Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar; 60 TL ve üzerindeki siparişlerinde ek olarak, uygulamadaki kampanyalar kısmından kitap bölümünü seçerek ‘ürünlere git’ butonuna tıklayıp diledikleri kitabı sepetlerine ekleyebiliyorlar.

Kullanıcılar, hayatın daha fazla evlerden sürdürüldüğü bugünlerde birçok çözüm geliştiren Banabi’nin kitap kampanyasından birden fazla kez yararlanabiliyorlar. Siparişler, Yemeksepeti Banabi’nin hem kullanıcılar hem de kuryeler için, sosyal mesafe ve hijyen amacıyla hayata geçirdiği “Temassız Teslimat” özelliğiyle verilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.