DOTOrmanda’dan yeni program: “Ormanın Bildikleri”

DOT, yeni projesi DOTOrmanda kapsamında Ormanın Bildikleri” programını hayata geçiriyor. “Ormanın Bildikleri”, DOT’un ormandaki tiyatro alanında kurguladığı, tiyatro, sanat ve doğa hakkında bilgi paylaşımını hedefleyen bir eğitim alanı.

Bu alan, şehre ve şehrin yaşayanlarına öğrenme, yaratma ve ilham vermek için, zamanı ve özgürlüğü sağlamak amacıyla kurgulandı. “Ormanın Bildikleri” eğitimlerinde, tüm sınıflar, özel dersler, misafir atölyeler, ağaçların aralarında, çimlerin üstünde, ortadaki büyük taş alanda, mümkün olduğunca uzun süre açık havada yapılacak.

Ormanın Bildikleri, tiyatro alanından eğitim, sınıf ve derslerle başlayacak, aylar ve mevsimler değiştikçe yeni program ve buluşmalarla programını genişletecek. 17 Kasım 2020’den itibaren her ay yeniden açıklanan sınıf ve ders başlıklarıyla gelişecek.

Program kapsamında açıklanan ilk eğitim ve sınıflar, Gençlik Tiyatrosu Sınıfı, Başlangıç Seviyesi Oyunculuk Sınıfı, Orta Seviye Oyunculuk Sınıfı, Çocuklarla İngilizce Drama Sınıfı, İngilizce Gençlik Tiyatrosu ve Tiyatro Yapımcılığı.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.