kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

212 Photography Istanbul 2021 detayları belli oldu

29 Mart 2021

Fotoğraf sanatı üzerinden disiplinlerarası diyalog fırsatı sunan, Türkiye’nin önde gelen uluslararası fotoğraf etkinliği 212 Photography Istanbul, bu yıl 1 – 11 Ekim 2021 tarihleri arasında şehrin farklı noktalarında gerçekleşecek.

212 Photography Istanbul, 4. yılında rotasını genişleterek Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan pek çok farklı mekânda 10 gün boyunca gezilebilecek.

Fotoğraf sanatını odağına alan 212 Photography Istanbul, Türkiye ve yurt dışından öne çıkan sanatçıların yer aldığı sergilerin yanı sıra, uluslararası fotoğraf yarışması, film gösterimi, performans, atölye ve söyleşiler dâhil olmak üzere bir araya getirdiği kapsamlı programıyla takipçilerine disiplinlerarası bir kültür platformu sunuyor. Her yıl eklediği yeni temalar, işbirlikleri ve zengin içeriğinin yanı sıra alternatif mekânları ile aynı zamanda şehirde keyifli bir keşif rotası sunan etkinliğin, program detayları önümüzdeki günlerde duyurulacak.

212 Photography Istanbul kapsamında, geleceğin fotoğraf sanatçılarını keşfetmek ve onlara seslerini duyurmaları için alan açmak amacıyla düzenlenen Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması’nın dördüncüsü için başvurular Nisan ayında başlayacak.