kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

25. ENCATC Yıllık Konferansı, 27-30 Eylül tarihleri arasında Brüksel’de

10 Mayıs 2017

The European Network on Cultural Management and Policy tarafından bu yıl 25. kez düzenlenecek olan ENCATC Yıllık Kongresi; akademisyenleri, araştırmacıları, kültür yöneticilerini, yerel, bölgesel ve ulusal yönetim temsilcilerini, sanatçıları ve politikaya yön verenleri bir araya getiriyor. 27 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında, Belçika’nın başkenti Brüksel‘de düzenlenecek olan kongrede; kültür yönetimi ve politikasının olağanüstü içeriği ve programlaması deneyimi, heyecan verici kültürel önerilerde yer alma ile Avrupa ve tüm dünyadan katılımcıların yer alacağı birçok keyifli networking anlarında yer alma fırsatı sunuyor.

27 Eylül’de, genç ve kariyerinin başlarındaki araştırmacılar için Young Researchers’ Forum ile başlayacak olan kongre, ENCATC üyeleri, AAAE üyeleri, TACPS üyeleri ve öğrenciler için düzenlenen Members’ Forum ile devam edecek. Kongre, 28 – 30 Eylül tarihleri arasında ise tüm katılımcılara açık olarak gerçekleşecek.