kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Anadolu Efes ve DasDas’tan iş birliği

26 Aralık 2020

Pandemi önlemleri nedeniyle perdelerini kapatmak durumunda kalan DasDas, kapalı gişe oynayan oyunlarından Westend / Batının Sonu, Joseph K. ve Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet’i Anadolu Efes’in katkısıyla dijital ortama taşıyor.

DasDas ve Anadolu Efes’in devam eden iş birliği kapsamında, tiyatroseverler pandemi sürecinde uzak kaldıkları tiyatro keyfine yeniden kavuşacak.

Anadolu Efes’in tiyatroseverleri ‘DasDas Online’ üzerinden buluşturduğu ilk oyun ‘Westend / Batının Sonu’ oldu. Moritz Rinke imzalı, yönetmenliğini Tuğsal Moğul’un üstlendiği oyunun kadrosunda Evren Bingöl, Gün Koper, Mert Fırat, Naz Çağla Irmak, Tülin Özen ve Pervin Bağdat’ın yer alıyor. Westend / Batının Sonu, Eduard ve Charlotte çiftinin şehirden uzakta taşındıkları yeni evlerinde eski arkadaşlarını ve komşularını ağırladığı tüm sırların ortaya döküldüğü geceye tiyatroseverleri konuk etti. Oyun 23 Aralık Çarşamba akşamı saat 21.15’te Anadolu Efes’in katkılarıyla ‘DasDas Online’da canlı olarak izlendi.