kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Antalya Film Forum için başvurular başladı

9 Ağustos 2016

Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında bu yıl 3. kez düzenlenen Antalya Film Forum için başvurular başladı. Yurtdışından yapımcıları, film festivalleri programcılarını, dünya satış şirketleri temsilcileri ve dağıtımcılarını Antalya’da Türkiye sinema sektörüyle buluşturan, ortak yapım ve proje geliştirme platformu niteliğindeki forum, 19 – 22 Ekim tarihleri arasında düzenleniyor.

Antalya Film Forum’da, kurgu aşamasında bir filmin tamamlanmasına yönelik Work in Progress bölümünün yanı sıra, senaryo aşamasındaki projelere destek verilen Belgesel Pitching ve Kurmaca Pitching bölümleri yer alıyor. Zeynep Atakan’ın direktörlüğünde gerçekleştirilecek olan Antalya Film Forum’a seçilen projelerle birlikte jüri üyeleri 19 Eylül 2016 tarihinde açıklanacak.

Belgesel Pitching ve Kurmaca Pitching Platformları’na 5 Eylül 2016 tarihine kadar, Work in Progress Platformu’na 12 Eylül 2016 tarihine kadar başvurulabiliyor.