kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Arter Beraber’in yeni kategorisi ‘Kurumsal’ın ilk üyesi Mey | Diageo

2 Haziran 2021

Arter tarafından hayata geçirilen üyelik programı Arter Beraber, sanat etrafında buluşan, paylaşan, gelişen bir topluluk yaratmayı amaçlıyor. Genç, Komşu, Dost ve Destekçi kategorilerinde bireysel üyelerine çeşitli ayrıcalıklar sunan Arter Beraber topluluğu, şimdi kurumsal üyeleri de yanına alarak büyümeye devam ediyor.

Kültür alanında etkin olmayı hedefleyen kurumları, Arter’in çağdaş sanatın görünürlüğünü artırma ve yeni üretimlere destek olma misyonuna ortak olmaya davet eden Arter Beraber Kurumsal kategorisinin ilk üyesi ise kültür-sanata destek konusundaki öncülüğüyle Mey | Diageo oldu.

Arter Beraber üyeleri Arter’in sunduğu tüm programlara aktif katılımla bu canlı ve sürdürülebilir kültür yaşam platformunun parçası haline geliyor; sergileri yıl boyunca bir misafirleriyle birlikte ücretsiz ziyaret etmenin yanı sıra, fiziksel mekânda ve çevrimiçi ortamda gerçekleştirilen öğrenme ve etkinlik programlarına katılımda da özel indirim ve ayrıcalıklara sahip oluyor.

Arter, üyelik programı kapsamında şimdi de Kurumsal kategorisini hayata geçirdi. Arter Beraber, kurumlara yönelik olarak tasarlanan bu kategoriyle kültür alanında etkin olmayı hedefleyen kurumları Arter’in çağdaş sanatın görünürlüğünü artırma ve yeni üretimlere destek olma misyonuna ortak olmaya davet ediyor. Farklı sektörlerden kurum çalışanlarının ya da müşterilerinin Arter’in sergi ve etkinlik programları etrafında sanatla yakın ilişki kurabilmelerini amaçlayan program, aynı zamanda nitelikli bir kurumsal hediye seçeneği de sunuyor.