kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Artweeks@Akaretler başlıyor

29 Mart 2022

Bilgili Holding tarafından UBS ana sponsorluğunda düzenlenen Artweeks@Akaretler‘in 6. edisyonu 30 Mart – 10 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Sanat alanında fuar dışı bir yaklaşım ile organize edilen Artweeks@Akaretler; etkinliğin ana aksını oluşturan galeri ve koleksiyonerlerin dışında aynı anlayışta olan farklı yapılarla beraber yeni içerikler üretip projeler yapacak.

Etkinliğin 6. edisyonuna katılan galeriler arasında .artSümer, Martch Art Project, Sanatorium, The Empire Project, Galeri Nev İstanbul, Anna Laudel, PİLEVNELİ, Versus Art Project, ArtOn İstanbul, Pi Artworks, MERKUR Galeri, Ferda Art Platform, Mixer Art Gallery, Mine Sanat Galerisi ve Öktem Aykut yer alıyor. Difo Art’ın özel bir fotoğraf sergisi düzenleyeceği ve Carny.io’nun NFT sergisi ile yer alacağı etkinlik kapsamında, ayrıca Selman Bilal ve Şeli Elvaşvili’nin koleksiyonları da sergilenecek.