kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Beyond24 film endüstrisine yeni bir soluk getiriyor

12 Şubat 2018

Geçtiğimiz yıl vizyona giren Blue belgeselinin yapımcısı ve Cannes’te gösterim yapan Djam filminin ortak yapımcısı verte Film, 3 – 4 Mart 2018 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi Haliç Kampüsü‘nde Beyond 24, Film İş Fuarı”’nı düzenliyor.

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek etkinlikte, film endüstrisinin bugününe ve yarınına dair ne varsa Beyond 24’te konuşulmasının yanı sıra etkinliğe katılacak usta isimler de hikayelerini ve hayallerini paylaşacaklar.

“Biliyoruz film yapmak zor iş ama sonuçta roket yapmıyoruz.” sloganı ile yola çıkan ve 2 gün boyunca sinema sektörüne yeni adım atmış öğrencilerin sinema alanında yapılan işlerde kendilerini daha iyi ve daha donanımlı hissetmelerini sağlayacak ve yeteneklerini ortaya koyacak etkinliklerin olacağı Beyond 24’te, öğrenciler veya yeni mezunlar sektörde yer alan farklı deneyim ve bilgileri birbirleriyle tartışma fırsatı bulacaklar.

Sinema sektöründe Türkiye’de ilk kez Beyond 24 kapsamında gerçekleşecek Film İş Fuarı”, sektörün her düzeyinden katılımcıya hitap ederek, sektördeki işveren ve iş arayışında olan kişileri ortak bir platformda buluşturmayı hedefliyor. İş hayatının başında ya da iş hayatına yeni girecek olanların sektör uzmanları ile tanışıp iş seçeneklerini değerlendirecekleriFilm İş Fuarı” nın yanı sıra katılımcıları Beyond 24’te konferanslardan atölyelere, panellerden ustalık sınıflarına 60’a yakın etkinlik ve heyecan verici deneyimler bekliyor.