kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Civil Society Exchange’den açık çağrı

22 Kasım 2017

Civil Society Exchange, Türkiye ve Avrupa’daki sivil toplumlar arasında ilişki kurmak, uluslararası partnerlik arayışında olmak ve kurumsal kapasiteli mekanlara ihtiyaç duymak, bir organizasyona ev sahipliği yapmak ve/veya partner organizasyonu ziyaret etmek isteyenler için açık çağrıda bulunuyor. Katılımcılar için son başvuru tarihi 4 Aralık 2017.

Civil Society Exchange, sivil toplum organizasyonlarını temin ediyor ve Türkiye ve Avrupa arasında biçimlenen ve gelişen partnerlikler için bir platform ve çerçeve sunuyor. Program boyunca partnerler, ortak ve organizasyonel konuları ele almak ve iç kapasitelerini oluşturup geliştirmek için bir model yaratmak için birlikte çalışıyor.

Aktörler bir araya gelmek, organizasyonel gelişim, değişim fikirleri ve iyi uygulamalar üzerinde çalışmak, ilham vermek ve ilham almak ve daha güçlü organizasyonlara ve girişimlere adım atmak için davet ediliyor.

Civil Society Exchange, MitOst ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi arasında bir iş birliğidir ve Stiftung Mercator tarafından desteklenir.