kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Contemporary Istanbul’a yeni iletişim ekibi

15 Mart 2017

Bu yıl 14 – 17 Eylül 2017 tarihlerinde 12.‘si gerçekleşecek Contemporary Istanbul çağdaş sanat fuarı, üç kişiden oluşan yeni bir iletişim ekibi kurdu. Gözde Gazioğlu‘nun Medya İlişkileri ve İletişim Direktörü olarak görev aldığı ekipte, Yeşim Hamzalar, Dijital İletişim Müdürü ve Emre Teoman, Medya İlişkileri ve İletişim Uzmanı olarak görev alıyor.

Gözde Gazioğlu – Medya İlişkileri ve İletişim Direktörü

Gözde Gazioğlu, Londra’da hem kurumsal hem de ticari girişimlerde, sanat sektörünün birçok farklı alanında mesleki deneyim kazandı. Contemporary Istanbul’a katılmadan önce, Pelham Communications’taki ticari galerilerin ve sanat fuarlarının PR etkinliklerinin yönetimi için kapsamlı danışmanlık ve organizasyon desteği sağladı.

Yeşim Hamzalar – Dijital İletişim Müdürü

Yeşim Hamzalar, kariyerine 1999 yılında, TBWA Istanbul’da reklamcılık alanında başladı. Kariyeri boyunca, Grey Worldwide ve MARKA gibi seçkin reklam ajanslarında çalıştı. Contemporary Istanbul’da çalışmadan önce, Hilton Türkiye’de dijital iletişimden sorumluydu.

Emre Teoman – Medya İlişkileri ve İletişim Uzmanı

Emre Teoman, Maryland Instititute College of Arts (MICA)‘ta video ve film prodüksiyonu üzerine çalıştı. Şu anda Beykent Üniversitesi’nde Pazarlama alanında yüksek lisans eğitimi alıyor.