kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Dünya Multidisipliner Sanat Sempozyumu Haziran’da Prag’da

9 Ocak 2017

Dünya Multidisipliner Sanat Sempozyumu bu yıl 19 – 23 Haziran 2017 tarihleri arasında Prag’da gerçekleşiyor. Organizasyonun ana başlıkları: Güzel Sanatlar, Çağdaş ve Görsel Sanatlar, Performans Sanatları, Uygulamalı Sanatlar, Dekoratif Sanatlar, Sanat Tarihi ve diğer sanatlar.

Organizasyon komitesi herkesi katılımcı olarak ve aynı zamanda, minimum 10 sunumla birlikte bir grubu organize etmek için, sempozyumun başlıklarıyla bağlantılı bir bölüm ve/veya atölyede toplantı organizatörü olmaya davet ediyor. Komite, yeni ve güncel başlıklara ve yenilikçi konulara odaklı tüm tekliflere açık. Atölyelerde minimum 10 katılımcı yer aldığı takdirde, toplantı organizatörleri kayıt ücreti ödemeyecek.

Yapılacak olan sunumun bir özeti isteniliyor, daha sonra bütün metin (isteğe bağlı olarak) organizasyona gönderilecek. Özet derlemeleri, organizasyon öncesi yayınlanacak. Gönderilen ve kabul edilen tüm metinlerin sempozyumun bildiri kitabında yayımlanacak.