kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

ECNP Galeri kapanıyor

29 Mayıs 2019

1998 yılından beri birlikte çalışan ve 1993 yılında elacindoruknazanpak markasını kuran Ela Cindoruk ve Nazan Pak tarafından 25 yıl önce kurulan ECNP Galeri bugün kapanma kararı aldığını duyurdu.

Türkiye’den birçok önemli ve gelişen tasarımcının ürünlerine ve süreli sergilerine ev sahipliği yaparak tasarım galerisi olma misyonunu sürdüren galeri, “günümüz gerçeklerine ve piyasa şartlarına uymak” için kapanma kararı aldı.

Galeriden yapılan açıklama şöyle:

Sevgili dostlar,

Uzun değerlendirmeler sonucunda bazı kararlar aldık ve bunu 25 yıldır bizlerle beraber olup destek veren, bizi yıllardır takip eden siz dostlarımızla paylaşmak istiyoruz.

Günümüz gerçeklerine ve piyasa şartlarına uymak durumunda olduğumuzu iyiden iyiye fark ettiğimiz bu günlerde tasarım galerimizi ve mağazamızı kapatma kararı aldık. Haziran sonu itibariyle sadece atölyemiz ve internet üzerinden yola devam etme kararı aldık. Ela ve nazan yine tasarlamaya ve üretmeye devam edecekler, ama bir showroom olmayacak.

Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Sevgiyle