kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Epsilon Yayınevi’nin iletişim danışmanlığını bkz. İletişim üstlendi

12 Nisan 2021

1993 yılında çocuk kitaplarıyla başladığı yayıncılık hayatına, tür yelpazesini zenginleştirerek devam eden ve birbirinden farklı yapıtlarla kitapseverlere geniş bir alan yaratan Epsilon Yayınevi’nin çatısı altında yer alan EpsilonUçan Fil ve Kafka Kitap’ın iletişim danışmanlığı, 1 Nisan 2021 tarihi itibarıyla bkz. İletişim tarafından yürütülecek.

1988 yılında kurulan Epsilon Yayınevi, yayın hayatına 1993 yılında çocuk kitapları ile başladı. Sonrasında yayımladığı iş dünyasına yönelik kitaplar ile bu alanda büyük bir boşluğu dolduran yayınevi, kişisel gelişim, anne ve çocuk sağlığı, çocuk eğitimi, Türkiye ve dünya edebiyatı ve antropoloji kitaplarından oluşan zengin bir içerik ile raflarda yer alıyor. Çocuklara yönelik masal, öykü ve boyama kitaplarının yanı sıra, ilk gençlik yıllarına dair sıkıntıları, üzüntüleri, heyecanları ve maceraları anlatan gençlik kitaplarına da yer veriyor.

“bkz. İletişim”; uzun süredir iletişim danışmanlığı sektöründe hizmet vermekte olan Banu K. Zeytinoğlu tarafından 2009 yılında kuruldu. bkz. İletişim; konu yönetimi ve kriz iletişimi, etkinlik yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk, kurum içi iletişim, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri, yöneticilik iletişimi, kurumsal itibar yönetimi ve marka yönetimi hizmetleri veriyor.