kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

“Erler Film – Türker İnanoğlu Sunar” film programı ve sergisi TÜRVAK Sinema Müzesi’nde

23 Ağustos 2016

TÜRVAK Sinema Müzesi, Beyoğlu Belediyesi tarafından 25 Ağustos – 25 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenen “Beyoğlu Festivali” kapsamında, “Erler Film-Türker İnanoğlu” başlığını taşıyan bir film programı ve sergi hazırladı.

“Oyunbozan”, “Karılar Koğuşu”, “Vahşi Gelin”, “Talih Kuşu”, “Renkli Dünya”, “Ne Umduk Ne Bulduk” ve “Evcilik Oyunu” filmlerinin yer aldığı “Erler Film-Türker İnanoğlu Sunar” film programına; Türker İnanoğlu’nun Erler Film’in yapımlarına ait afişler, set fotoğrafları, orijinal film senaryoları, ödül ve plaketlerin bulunduğu 60 yıllık mesleki arşivinin müze ziyaretçileriyle paylaşıldığı “Erler Film-Türker İnanoğlu” sergisi eşlik edecek.

205 film ve 4264 bölüm televizyon dizisi, müzik ve eğlence programlarından oluşan Erler Film arşivi “Erler Film-Türker İnanoğlu YouTube Kanalı”na yüklenirken, TÜRVAK-Türker İnanoğlu Vakfı Sinema Müzesi’nde de görsel-işitsel kültür mirasımızın güncel teknolojilerle yeni kuşaklara aktarılmasını destekleyen interaktif müze etkinlikleri ve projeleri yıl boyunca devam edecek.