kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

!f İstanbul iyileştirmeye geliyor

27 Ocak 2017

16. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivalibu yıl 16 – 26 Şubat tarihleri arasında İstanbul‘da ve 2 – 5 Mart tarihleri arasında İzmir ve Ankara‘da 5. kez İş Bankası Maximum Kart ana partnerliğinde düzenlenecek. 34 ülkeden 146 yönetmenin toplam 126 filminin gösterileceği festival bu yıl “İyileştiren Şeyler” temasıyla yola çıkıyor.

!f İstanbul’un bu yılki yenilikleri arasındaki !f Yarın bölümü, geleceğin sinemasını sadece anlatmakla yetinmeyip, bizzat deneyimleten bir sanal gerçeklik platformu ve sergisi olarak Samsung desteğiyle bomontiada Alt Sanat Mekânı’nda gerçekleşecek. Ayrıca Ortadoğulu belgeselcileri İstanbul’da bir araya getirecek Doc Lab adlı belgeselciler buluşması, filmleri ve etkinlikleriyle müzik tutkunlarının odağı olacak festivalin klasikleşen !f music bölümü, 32 farklı kente !f filmlerini götürecek dijital yayın ağı !f ² yine festival izleyicisine farklı bir sinema serüveni sunacak.