kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Famelog’dan güzel sanatlar temsiliyeti için yeni departman: “Famelog Fine Arts”

11 Ekim 2021

Bir yetenek yönetimi ve içerik şirketi olarak geçtiğimiz yıllarda kurulan Famelog; oyuncu, yazar, yönetmen ve yapımcı temsiliyetinin yanı sıra güzel sanatların farklı dallarındaki sanatçıları ulusal ve uluslararası düzeyde temsil edeceği “Famelog Fine Arts” adlı yeni departmanını duyurdu.

Famelog Fine Arts’ın temsilcilik faaliyetlerini yürüteceği ilk isimler; çağdaş sanatçı ve ressam Melis Binay; 3D görselleştirme sanatçısı Onur Can Çaylı; sanatçı Garip Ay; görsel sanatçı ve illüstratör Gio Jincharadze.

İstanbul ve Los Angeles ofislerinin ardından yakın zamanda Londra ofisini açmaya hazırlanan Famelog, açtığı yeni departmanı “Famelog Fine Arts” ile; sanatçıların yaratıcı projelerine finansman bulmak, potansiyel yeni işbirlikleri ve ticari faaliyetlere imza atmak, eğlence dünyasının farklı dallarında yenilikçi partnerliklerle sanatçıları bu endüstriye dâhil etmek gibi konularda hizmet verecek.