kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Fotoğrafçı Onur Ercoşkun’a İngiltere’den ödüller

17 Nisan 2017

İngiltere’de 12 – 21 Mayıs tarihleri arasında Londra’da düzenlenecek olan Fix Photo Festival‘de yer almak için “Kimlik, Armoni, Topluluk ve Çevre” kategorilerinde PhotoCrowd üzerinden yapılan halk ve jüri oylamasında fotoğrafçı Onur Ercoşkun iki fotoğrafı ile derece aldı.

“A Little Break To Life” isimli fotoğrafı ile katıldığı Fix Photo Festival Awards elemelerinde jüri tarafından “Kimlik” kategorisinde 2.’lik ödülüne lâyık görülen sanatçı, yine “A full identity” isimli fotoğrafı ile “Topluluk” kategorisinde hem halk hem de jüri tarafından 1. seçildi. Onur Ercoşkun 12 – 21 Mayıs tarihleri arasında Laura Noble Gallery önderliğinde Bargehouse‘da “Kimlik, Armoni, Topluluk ve Çevre” başlıkları ile düzenlenecek sergilerde yer alacak.

Fotoğrafçı “One coloured family” isimli fotoğrafı ile de 1800’den fazla fotoğraf arasından seçilerek, Yunanistan’ın en önemli galerilerinden Blank Wall‘ın 28 Nisan – 11 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek “Moments of Color” sergisinde yer alacak.