kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Galeri Bu Pavilion’da yeni sergi: “All in One’01”

19 Haziran 2019

Galeri Bu Pavilion, 15 Haziran – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında Art50.net iş birliği ile “All in One’01” sergisine ev sahipliği yapıyor.

Dijital çağdaş sanat platformu Art50.net ve Galeri Bu Pavilion’un farklı disiplinlerden 42 sanatçısını bir araya getiren sergi, güncel sanat pratiklerinin ve anlatım biçimlerinin bir arada olduğu zengin bir dile sahip. Sanat piyasası içinde dolaşımı olan birçok ismin yanı sıra, yeni alternatif isim ve yaklaşımların yer aldığı sergide resim, heykel, fotoğraf, video, yerleştirme, illüstrasyon gibi birçok alandan çalışmalar yer alıyor.

Galeri Bu Pavillion, sanat piyasasından çözüm ortakları, girişimciler ve farklı kurumlarla iş birliği halinde önümüzdeki süreçlerde periyodik olarak devam ettireceği ‘’All in One’’ seçkileri ile yeni bir keşif alanı yaratmayı amaçlıyor. Galeri Bu binasının girişinde Nisan 2019’da bir proje mekânı olarak faaliyete başlayan Galeri Bu Pavilion, tasarımcılar, sanat alanından alternatif girişimler ve sektörün tüm aktörleri ile etkileşim içinde olup, yeni projeler geliştiren güncel bir mekan olarak farklı ve alternatif etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Çağdaş sanatı yeni kitlelere ulaştırmak ve herkes için sanat dolu bir yaşama aracı olmak amacıyla 5 yıl önce hayata geçen Art50.net, genç ve yükselen sanatçıların ulaşılabilir eserlerine dünya çapında ulaşım ve tanıtım imkanı sağlarken, zamandan ve mekândan bağımsız 7/24 işleyen dijital bir platform olarak Türkiye sanat piyasası için tamamlayıcı ve destekleyici bir model oluşturuyor.