kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

GTZ Sanat’tan açık çağrı

21 Nisan 2017

Genç sanatçıların yaratıcı düşünce ve üretimlerini sergileme alanı yaratarak, genç sanatın tanıtılması, yaygınlaşması ve desteklenmesinin hedeflendiği GTZ Sanat EtkinliğiGenç Türkiye Zirvesi bünyesinde bu sene ilk kez gerçekleştirilecek.

Etkinliğin seçici kurulunda yer alan Merkur Galeri Kurucusu Sabiha Kurtulmuş, artSümer Kurucusu Aslı Sümer, Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten ve VARYAP Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdinç Varlıbaş tarafından herhangi bir odak konu veya konsepte bağlı kalmadan seçilecek olan eserler 12-13 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi, Rumeli Salonu’nda görülebilecek.

Resim, heykel, video, fotoğraf, yerleştirme, yeni medyaya ait eserleri olan eser sahipleri sergi katılım başvurularını dijital ortamda, web sitesinde bulunan başvuru formu aracılığı ile yapabilir. Son başvuru tarihi 1 Mayıs 2017.